SOFT KAPLAMA

Hemen Randevunuzu Alın!

Aracınız için en iyisiyiz. Antalya’da marka güvencesi olarak sadece biz yapıyoruz ve her yaptığımız işlem Türkiye’nin her yerinde geçerli olmak üzere 3 yıldır!

Lütfen marka olmayan yerlere güvenmeyin!

Tuş Takımı Restorasyonu

Biz araçlarımızı çok seviyoruz. Bizim için her şey bir tuş ile başladı.

Sizin için tuşlara yeni bir hayat vermek için buradayız! Soft Kaplama olarak, yıpranmış, soyulan veya eskiyen tuş takımlarınızı özenle restore ederek, araçlarınızı yeniden mükemmelliğe kavuşturuyoruz. Uzman ekibimiz, en son teknikleri kullanarak tuşlarınıza canlılık, dayanıklılık ve işlevsellik kazandırıyor. Özel olarak tasarlanmış malzemelerimiz ve özverili çalışmalarımızla, tuşlarınızın orijinal görünümünü geri kazandırıyor ve kullanımınıza uzun ömürlü bir çözüm sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, tuş restorasyonunda sektördeki öncü konumumuzu sürdürmekten gurur duyuyoruz. Aracınızın içindeki detayların dikkat çekici bir şekilde yenilenmesini sağlamak için Soft Kaplama olarak sizleri bekliyoruz.

En İyisini Biz Yapıyoruz!

2010 yılından bugüne kadar marka güvencesi ve 3 yıl garantili bir şekilde bu işlemi yapıyoruz. Verilen garanti tüm şubelerimizde geçerli olup 3 yıl içinde oluşan deformasyonları ücretsiz bir şekilde yeniliyoruz.